Seçme & Yerleştirme Danışmanlığı

Doğru İnsan Kaynağı, Mutlu Çalışanlar & Memnun Müşteriler Yaratır !

Doğru seçilmiş insan kaynağı ile yapılmış işe alımların mutlu bir çalışan kitlesi ve buna bağlı olarak mutlu müşteriler yarattığına inanıyoruz!

Bu bakış açısıyla işe alım konusunda ihtiyaçlarınıza ve önceliklerinize göre şirketinizin işe alım planlarını hazırlıyoruz. Hızlı, kaliteli ve etkin biçimde doğru insan kaynağını işe almanızı sağlıyoruz. 

Yetkin ve tecrübeli ekibimizle, beyaz yaka ve mavi yaka olmak üzere iki farklı alanda, giriş pozisyonlarından üst düzey yönetici pozisyonlarına kadar tüm işe alım süreçlerinde Türkiye genelinde hizmet veriyoruz.

Uzman ve Üst Düzey Seçme & Yerleştirme

Uzman ve üst düzey seviyesindeki kadrolu pozisyonların işe alımları için tecrübeli danışmanlarımızla birlikte çalışarak hem zamandan ve giderlerinizden tasarruf etmiş hem de  doğru seçilmiş insan kaynağı ile bağlı ve mutlu çalışanlar kazanmış olursunuz.

Proje Bazlı Toplu İşe Alım 

İş hacminizi aniden büyütmek, dönemsel bir proje yapmak veya yeni bir girişimde bulunmak istiyorsunuz ama bunun için gerekli olan kaliteli insan kaynağını temin edecek zamanınız veya işe alım ekibiniz olmayabilir. Toplu işe alımlar, operasyonel iş yükü yüksek ve karmaşık işe alım süreçleridir. Hızlı ve doğru personel seçimi yapabilmeniz için sizlere profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Uzman ekibimizle ihtiyaç duyduğunuz toplu işe alımın tüm adımlarını size özel tasarladığımız özel bir süreçle takip ederek sonuçlandırıyoruz.

Dünya Dilleri Bizim İşimiz!

Siz de dünyaya hizmet veren bir şirketseniz ve ekibinizde farklı ülke dillerini konuşan çalışanlara ihtiyacınız varsa yabancı diller konusunda güçlü aday veri tabanımız ve uzman danışmanlarımız sayesinde hızlı ve doğru bir işe alım yapabilirsiniz. 

İngilizce, Almanca, Fransızca, Arapça, İspanyolca, İtalyanca, Felemenkçe, Rusça, Balkan Dilleri, Japonca, Çince, Yunanca, İskandinav Dilleri, İbranice vb. birçok dünya dilinde uzman adaylara ulaşmanız çok kolay!

Terzi Usulü İşe Alım Süreci Tasarımı

Her şirketin işe alım süreci kendisine özeldir. İşe alım ihtiyaçlarınız için önce sizlerle birlikte çalışarak tüm işe alım süreci adımlarını size özelleştirilmiş olarak tasarlıyoruz ve uyguluyoruz.

  • Keşif & Analiz
  • İşe Alım Süreç Tasarımı & Planlama
  • Aday Tarama & Değerlendirme
  • Eşleştirme & Mülakat
  • İş Teklifi & Başlangıç 

İletişim formu

Demo Talep formu

Konu