"Happy Teşvikmatik" SGK Teşvik Hesaplama Programı

http://www.happytesvikmatik.com

SGK Teşvik Danışmanlığı’nda Güçlü Yazılım, Maksimum Analiz! 

Güçlü bilişim alt yapısı ile geliştirilen Happy Teşvikmatik İstihdam Teşvikleri Hesaplama Programı, 2011 yılından günümüze kadar uygulanan bütün SGK teşviklerine ait durumunuzu analiz eder. Geçmişte almaya hak kazandığınız ve kaçırdığınız teşvikler varsa ücretsiz olarak raporlar. Aylık sgk tahakkuklarınızda değişkenlik gösteren personel teşvik listeleriniz, maksimum tutarda algoritma hesabı ile teşvik getirisi garantili şekilde raporlanarak müşterilerine hızlı, hatasız, güvenli, güncel altyapısı ile hiçbir iş yükü olmaksızın raporlar.

SGK teşvik danışmanlığı hizmetimizi özel hesaplama programımız “Happy Teşvikmatik” ile destekleyerek bilgisayar ortamında sağlıklı ve hızlı analizler yapıyoruz, müşterilerimizin teşviklerden maksimum seviyede faydalanmasını sağlıyoruz.

SGK Teşvik Danışmanlığı, özel olarak emek isteyen, bu konuda uzman kişi tarafından takip edilmediğinde gözden kaçabilecek detaylar barındıran bu yüzden ciddi riskler taşıyan bir süreçtir. Sizin için en doğru ve en yüksek fayda sağlayan teşvikleri tespit etmek için profesyonel bir şekilde yönetilmesi gerekmektedir.

Güncel ve geçmiş dönemler için herhangi bir işlem yapmış olmanız, teşviklerden tam ve eksiksiz faydalandığınız anlamına gelmez. “Happy Teşvikmatik” İstihdam Teşvikleri Hesaplama Programı, 10.000 dosyanın üzerinde uzman kişiler tarafından defalarca test edilip karşılaştırılmış ve başarısını kanıtlamıştır. 

“Happy Teşvikmatik”, SGK sistemi ile entegre edilmiştir ve SGK sisteminden anlık güncel verileri alarak entegre çalışır. Teşvik parametrelerini detaylı ve doğru bir şekilde kullanarak SGK Teşvik Danışmanlığı yapıyor, programımız sayesinde hatasız ve maksimum düzeyde teşviklerden faydalanmanızı sağlıyoruz.

İletişim formu

Demo Talep formu

Konu