Güncel SGK Teşvikleri

Güncel SGK Teşviklerinden Haberiniz Var mı?

Personel sigorta prim maliyetlerinizi azaltmak ve piyasadaki rekabet koşullarına uyum sağlamak için güncel teşvik imkanlarını takip etmek artık çok önemli hale geldi. Devlet tarafından istihdamı desteklemek için düzenli olarak yeni ve farklı teşvikler çıkarılıyor.

Peki siz bu teşvikleri güncel olarak takip edebiliyor ve faydalanabiliyor musunuz? Güncel teşvik imkanlarından faydalanmak varken neden daha fazla ödeyesiniz? 

Biz sizin için faydalanabileceğiniz bütün güncel teşvik imkanlarını takip ediyoruz. Profesyonel teşvik yazılımımız ve ekibimizle ve yararlanmadığınız sigorta prim teşviklerinin analizini eksiksiz ve hatasız olarak yapıyoruz ve teşviklerden maksimum düzeyde faydalanmanızı sağlıyoruz.

Pandemi Döneminde İstihdam Teşvikleri Yenilendi!

2020 pandemi döneminde devlet tarafından verilen SGK teşviklerine yenileri eklendi ve mevcut teşviklerin süreleri uzatıldı. Yayınlanan son genelgeye göre mevcut SGK prim teşvikleri 2023 yılına kadar uzatıldı.

Yeni çıkan ve süreleri uzatılan SGK teşvikleri içinde; geriye dönük 6 aylık dönemde kaçırdığınız bir SGK teşviki varsa bunları tespit ederek talep edebiliriz ve alabiliriz.

Aktif faydalanabileceğiniz başlıca SGK teşvikleri:

  • 7252 Sayılı Kanun - Normalleşme Teşviki
  • 7256 Sayılı Kanun -  İlave İstihdam ve Kayıt Dışı Çalıştırılanlarla ilgili Teşvik
  • 7103 Sayılı Kanun - İlave İstihdam Teşviki
  • 6111 Sayılı Kanun - Genç ve Kadın İstihdamı Teşviki
  • 6645 Sayılı Kanun - İşbaşı Eğitim Programı Teşviki
  • 4857 Sayılı Kanun - Engelli İstihdamı Teşviki
  • 5510 Sayılı Kanun - 5 Puanlık SGK Prim İndirimi

Bu teşviklere ek olarak yeni çıkacak teşvik yasalarıyla birlikte yeni teşvikler de uygulamaya alınacaktır.

İletişim formu

Demo Talep formu

Konu