Eğitim Ekibi

Happyvisor : Hayat Bayramoğlu

İnşaat Mühendisliği ve Endüstri Mühendisliği eğitimimin ardından profesyonel iş hayatına 1993 yılında Beymen’de başladım. 

Koşulsuz Müşteri Mutluluğu felsefesi ile müşteriye olan saygımı, sevgimi ve aşkımı,

Ekip olarak keyif satmanın değerini, satışın bilgi ve duygu ile gerçekleştiğini, satış hedefi yakalamanın heyecanını, satışında bir aşk olduğunu,

Kurum kültürünün ne olduğunu, değerlerle yönetimi, işyerinde demokrasiyi Beymen’de öğrendim.

Sürekli öğrenme tutkumu da Beymen’de doyasıya yaşadım. 

İflah olmaz bir öğrenci olarak daha çok farklı sektör, farklı ürün, farklı müşteri, farklı ekipler tanımak, kocaman yeni dünyalar öğrenmek ve mağazacılığın her alanında kazandığım tecrübeyi paylaşmak üzere Beymen’den ayrıldım ve onaltı yıldır danışman,  eğitmen ve daimi öğrenci olarak otomotivden ilaç sektörüne, turizmden sanayiye pek çok sektöre eğitim, danışmanlık, koçluk, mentorluk hizmeti veriyorum. 

Bu süreçteki en önemli kazançlarımdan biri 2007 yılında bir projede Happy İnsan Kaynaklarının kurucusu sevgili Özgül Topkan Koruyan ile tanışmam oldu. Özgül’ün adil, şeffaf, ezberbozan, yenilikçi iş anlayışı, hızı, çalışkanlığı ve eğitime olan inancı 13 yıllık dostluğumuzu 2020 yılında Happy Academy ile pekiştirdi. 

Özgül, Happy Academy ile kurumların eğitim ve öğrenme serüveninin de bir parçası olmayı amaçlıyordu. “Academy’nin yönetimini siz yapar mısınız?” dediğinde hiç düşünmeden evet dedim. Çünkü ikimiz de eğlenerek öğrenmenin, gelişmenin mutluluk kaynağı olduğuna inanıyor ve zamanın ruhuna göre evrilen uçtan uca bir sürekli öğrenme tasarımı ile kurumların mutlu çalışanlarla memnun müşteriler yaratmasına aracı olmayı hedefliyorduk. 

Önem verdiğimiz şey, işimizin işiniz üzerinde geliştirici etkisi olmasıdır. 

Tek beden giysinin herkese olmayacağını, şirketlerin farklı farklı ihtiyaçları olduğunu bilerek tüm projelerimizi benzersiz gereksinimlerinize göre tasarlamak, yaratıcılığımızı artıran işimizin en sevdiğimiz alanlarından biri. Sonsuz heyecanımız, sürekli güncel olma ve yenilenme ihtiyacımız, dokunduğumuz herkesin hayatında iz bırakma, kendisine ve şirketine değer katmasına destek olma isteğimiz ile sizinle "Happy Academy" olarak yan yana yürümek istiyoruz.

Hayat Bayramoğlu

İletişim formu

Demo Talep formu

Konu