Güncel SGK Teşvikleri

Güncel SGK Teşviklerinden Haberiniz Var mı?

Personel sigorta prim maliyetlerinizi azaltmak ve piyasadaki rekabet koşullarına uyum sağlamak için güncel teşvik imkanlarını takip etmek artık çok önemli hale geldi. Devlet tarafından istihdamı desteklemek için düzenli olarak yeni ve farklı teşvikler çıkarılıyor.

Peki siz bu teşvikleri güncel olarak takip edebiliyor ve faydalanabiliyor musunuz? Güncel teşvik imkanlarından faydalanmak varken neden daha fazla ödeyesiniz? 

Biz sizin için faydalanabileceğiniz bütün güncel teşvik imkanlarını takip ediyoruz. Profesyonel teşvik yazılımımız ve ekibimizle ve yararlanmadığınız sigorta prim teşviklerinin analizini eksiksiz ve hatasız olarak yapıyoruz ve teşviklerden maksimum düzeyde faydalanmanızı sağlıyoruz.

2020 Pandemi Döneminde Teşvikler Yenileniyor !

2020 pandemi döneminde devlet tarafından verilen SGK teşviklerine yenileri eklendi ve mevcut teşviklerin süreleri uzatıldı. Bu ay içinde revize edilecek yeni teşvik yasasına göre mevcut SGK prim teşvikleri de 2023 yılı sonuna kadar uzatılıyor. Geriye dönük 6 aylık dönemde kaçırdığınız bir SGK teşviki varsa bunları da tespit ederek talep edebiliriz ve alabiliriz.

Aktif faydalanabileceğiniz başlıca SGK teşvikleri:

  1. 7252 sayılı teşvik

  2. 6111 sayılı teşvik

  3. 17103/27103 sayılı teşvik

  4. 6645 sayılı teşvik

  5. Engelli teşviki

  6. 5510 sayılı teşvik

Bu teşviklere ek olarak yeni çıkacak teşvik yasasıyla yeni teşvikler de uygulamaya alınacaktır.