Menü

Biz Kimiz?Happy İnsan Kaynakları

İş ortaklarının işe alım konusunda ihtiyaçlarına ve stratejik önceliklerine göre iş planlarını hazırlayarak bunlara hızlı, kaliteli ve etkin biçimde ulaşmalarına katkı sağlar. İnsan ve sonuç odaklı yaklaşımıyla işe alım süreçlerinde fark yaratarak uzun vadeli işbirlikleri kurmayı hedefler. 

Yetkin ve tecrübeli ekibiyle, beyaz yaka ve mavi yaka olmak üzere iki farklı alanda, giriş pozisyonlarından üst düzey yönetici pozisyonlarına kadar yapılan tüm işe alım süreçlerinde Türkiye genelinde hizmet vermektedir.

İşe alım süreçlerinizde ihtiyacınıza göre ölçme ve değerlendirme sistemlerini planlanmakta ve tüm işe alım sürecini size özelleştirilmiş olarak tasarlayarak uygulamaktadır.

 

Happy Teşvikmatik SGK Teşvik Hesaplama Programı <

Happy Teşvikmatik, işletmelerin yürürlükteki güncel teşvik yasalarından en iyi ve en yüksek fayda ile yararlanabilmeleri için geliştirilmiş, SGK ile entegre çalışan bir yazılım sistemidir. Bu sistemi kullanırken SGK şifrelerinizi kimseye vermeden alabileceğiniz en yüksek teşvik tutarını hatasız bir şekilde raporlayabilirsiniz. Ayrıca alacağınız rapor SGK sistemine yüklemeye hazır bir rapor olduğu için SGK’ya uzun başvuru sürecinden kurtulabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için www.happytesvikmatik.com

 

“Omuz Omuza” Engelsiz İnsan Kaynakları

"Omuz Omuza", Happy İnsan Kaynakları iştiraki olarak kurulmuş olan ve dezavantajlı bireylerin işe yerleştirmesine odaklanmış bir İnsan Kaynakları organizasyonudur.

Dezavantajlı bireylerin en verimli şekilde istihdam edilebilmeleri için adaylara ve işverenlere en doğru seçenekleri sunar.  Engelli adaylar ve işverenlerle omuz omuza vererek taraflara bambaşka bir işe alım deneyimi yaşatır.

Omuz Omuza”nın ‘önceliği’ değil, ‘tek amacı’ dezavantajlı bireyleri daha iyi tanımak, yeteneklerini keşfetmek ve bu sayede en verimli olabilecekleri iş imkanlarını bulup istihdamda yer almalarını sağlamaktır. Bu sayede sadece iş arayan aday için değil, işveren için de sıra dışı bir fayda üretmektir.

Daha fazla bilgi için www.omuzomuza.com.tr

 

Kurucumuz

Özgül TOPKAN KORUYAN

İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümü mezunudur. Çalışma hayatına 1997'de Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.’de Müşteri Temsilcisi olarak başlamış, devam eden yıllarda Turkcell, Global-Bilgi, UPS Türkiye, Aras Holding A.Ş. gibi şirketlerde Müşteri Hizmetleri ekiplerinde üst düzey yönetici olarak görev almıştır. 2007 yılı itibariyle asıl eğitimi olan İnsan Kaynakları iş alanında kariyerine devam ederek perakende, akaryakıt, telekomünikasyon ve çağrı merkezi sektörlerinde yüksek hacimli istihdamı bulunan kurumsal şirketlerde İnsan Kaynakları Direktörü olarak görev yapmış, büyük şehirlerde ve Anadolu’da istihdam ve eğitim  alanında birçok hacimli start-up projeyi başarıyla gerçekleştirmiştir. Bugün halen "Happy İnsan Kaynakları" ve "Omuz Omuza Engelsiz İnsan Kaynakları"nın Kurucu ve Genel Müdür’ü olarak görevine devam etmektedir.