İstihdam Teşvik Danışmanlığı

Güncel İstihdam Teşviklerinden Haberiniz Var mı?

Personel sigorta prim maliyetlerinizi azaltmak ve piyasadaki rekabet koşullarına uyum sağlamak için güncel teşvik imkanlarını takip etmek artık çok önemli hale geldi. Devlet tarafından istihdamı desteklemek için düzenli olarak yeni ve farklı teşvikler çıkarılıyor.

Peki siz bu teşvikleri güncel olarak takip edebiliyor ve faydalanabiliyor musunuz? Güncel teşvik imkanlarından faydalanmak varken neden daha fazla ödeyesiniz? 

Biz sizin için faydalanabileceğiniz bütün güncel teşvik imkanlarını takip ediyoruz. Profesyonel teşvik yazılımımız ve ekibimizle ve yararlanmadığınız sigorta prim teşviklerinin analizini eksiksiz ve hatasız olarak yapıyoruz ve teşviklerden maksimum düzeyde faydalanmanızı sağlıyoruz.

“Happy Teşvikmatik” SGK Teşvik Hesaplama Programı

www.happytesvikmatik.com

SGK Teşvik Danışmanlığı’nda Güçlü Yazılım, Maksimum Analiz! 

Güçlü bilişim alt yapısı ile geliştirilen Happy Teşvikmatik İstihdam Teşvikleri Hesaplama Programı,   2011 yılından günümüze kadar uygulanan bütün SGK teşviklerine ait durumunuzu analiz eder. Geçmişte almaya hak kazandığınız ve kaçırdığınız teşvikler varsa ücretsiz olarak raporlar. Aylık sgk tahakkuklarınızda değişkenlik gösteren personel teşvik listeleriniz, maksimum tutarda algoritma hesabı ile teşvik getirisi garantili şekilde raporlanarak müşterilerine hızlı, hatasız, güvenli, güncel altyapısı ile hiçbir iş yükü olmaksızın raporlar.

SGK teşvik danışmanlığı hizmetimizi özel hesaplama programımız “Happy Teşvikmatik” ile destekleyerek bilgisayar ortamında sağlıklı ve hızlı analizler yapıyoruz, müşterilerimizin teşviklerden maksimum seviyede faydalanmasını sağlıyoruz.

SGK Teşvik Danışmanlığı, özel olarak emek isteyen, bu konuda uzman kişi tarafından takip edilmediğinde gözden kaçabilecek detaylar barındıran bu yüzden ciddi riskler taşıyan bir süreçtir. Sizin için en doğru ve en yüksek fayda sağlayan teşvikleri tespit etmek için profesyonel bir şekilde yönetilmesi gerekmektedir.

Güncel ve geçmiş dönemler için herhangi bir işlem yapmış olmanız, teşviklerden tam ve eksiksiz faydalandığınız anlamına gelmez. “Happy Teşvikmatik” İstihdam Teşvikleri Hesaplama Programı, 10.000 dosyanın üzerinde uzman kişiler tarafından defalarca test edilip karşılaştırılmış ve başarısını kanıtlamıştır. 

“Happy Teşvikmatik”, SGK sistemi ile entegre edilmiştir ve SGK sisteminden anlık güncel verileri alarak entegre çalışır. Teşvik parametrelerini detaylı ve doğru bir şekilde kullanarak SGK Teşvik Danışmanlığı yapıyor, programımız sayesinde hatasız ve maksimum düzeyde teşviklerden faydalanmanızı sağlıyoruz.